Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete strávit chvíle odpočinku v našem hotelu. Nahlédněte prostřednictvím těchto stránek do Hotelu ELEGANCE, nabízíme Vám několik ilustrativních záběrů z interiéru.

25 stylově zařízených pokojů je vybaveno:

  • telefonem s přímou státní volbou, možností připojení k internetu
  • business návštěvníci ocení psací stůl 
  • klimatizaci na každém pokoji
  • plazmovou TV se satelitním přijímem
  • hotelovým sejfem v každém pokoji
  • součástí některých pokojů jsou také balkony a terasy
  • vlastní koupelnou s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů
  • minibarem a ostatním vybavením dle mezinárodního standardu 4 hvězdového hotelu! 

Standard – 1 lůžkový

Cena: 1590 Kč

Prostorný moderní pokoj s jednolůžkovou postelí, oddělenou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, plazmová TV se satelitním příjmem, minibar, klimatizace, pracovní stůl a přípojka k internetu jsou standardem.

Standard – 2 lůžkový

Cena: 2090 Kč

Prostorný moderní pokoj s možností výběru typu lůžka dle přání hosta (oddělená lůžka nebo manželská postel), oddělená koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, plazmová TV se satelitním příjmem, minibar, klimatizace, pracovní stůl a přípojka k internetu jsou standardem, některé pokoje také s letní terasou.

Standard – 2 lůžkový + 1x přistýlka

Cena: 2290 Kč

Velice prostorný moderní pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem a terasou, oddělená koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV se satelitním příjmem, minibar, klimatizace, pracovní stůl a přípojka k internetu jsou standardem.

Standard – 2 lůžkový + 2x přistýlka

Cena: 2490 Kč

Velice prostorný moderní pokoj s manželskou postelí, rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem a terasou, oddělená koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, TV se satelitním příjmem, minibar, klimatizace, pracovní stůl a přípojka k internetu jsou standardem.

Apartmá Superior

Cena: 2890 Kč

Ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem s lednicí, sporákem a mikrovlnou troubou, koupelna s vanou, terasa.

Apartmá President

Cena: 3890 Kč

Luxusně zařízené apartmá , ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s luxusní koženou rozkládací pohovkou a křeslem, kuchyňským koutem s lednicí, sporákem, myčkou a mikrovlnou troubou, koupelna s vanou, terasa z ložnice i obývacího pokoje.

Apartmá Exclusive

Cena: 3890 Kč

Luxusně zařízené prostorné apartmá, ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s luxusní rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem s lednicí, sporákem, myčkou a mikrovlnou troubou, prostorná0 koupelna s masážní vanou i sprchovým koutem, masážní křeslo v ložnici. V každém pokoji je velkoplošná TV, v obývacím pokoji pak 3D TV. V apartmá je k dispozici také DVD player se systémem domácího kina s výběrem filmů ve 3D a také rozsáhlá audiotéka.

Pro zobrazení tohoto obsahu je potřeba Flash Player.

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Počet nocí:

Vybraný pokoj:

Cena:

Romantický wellness víkend

Romantický wellness víkend

Více informací >>

Telefon: +420 581 112 120

E-mail: rezervace [@] hotelelegance.cz

 

Česká verzeEnglish versionDeutsch version
Hotel Elegance v Šumperku hodnocení