Masáže

V příjemném prostředí si můžete vychutnat masáž, luxusní procedury, koupele, nebo si nechat sestavit odborným terapeutem individuální ozdravný program,zaměřený na zeštíhlení, zmírnění stresu a mnoho dalších...

Pro místní klienty sestavíme dlouhodobý program, pro návštěvníky Jeseníků víkendový  wellness pobyt.

Masáže, které jsou prozatím v českých wellness centrech provozovány jako nadstandardní, ale ve světě jsou  součástí životního stylu mnoha lidí.  Na východě již po tisíciletí, na západě, v dnešní uspěchané době,jen pár desítek let, avšak potřeba zastavení se ve všedním dni a očista ducha i těla je stará jako lidstvo samo. Podle nejnovějších výzkumů, je v západním světě důkazem blahobytu - být zdravý a v pohodě. Mnoho lidí už přišlo na to, že investovat do sebe přináší zisk v mnoha směrech.

Zdravotní masáže, na které jsou mnozí z nás zvyklí ještě z éry totalitní, ustupují i u nás pomalu, ale jistě překrásným masážím relaxačním, které však mají nepopiratelný léčebný účinek. Kromě toho jsou zábavné, jak pro maséra, tak pro klienta. Působí nejen na svalové partie, které uvolňují nebo stimulují, ale i na energetické dráhy v těle, na psychiku, cirkulaci krve, lymfatický systém, posílení imunitního systému atd. Většina starodávných masáží spouští samouzdravovací procesy v těle , protože staré národy pohlížely na člověka jako na komplexní osobnost, která myslí a jedná, a nejen jako na soubor jednotlivých tělesných orgánů, jak je tomu někdy, žel, dnes.

 

 

Pro zobrazení tohoto obsahu je potřeba Flash Player.

Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Počet nocí:

Vybraný pokoj:

Cena:

Romantický wellness víkend

Romantický wellness víkend

Více informací >>

Telefon: +420 581 112 120

E-mail: rezervace [@] hotelelegance.cz

 

Česká verzeEnglish versionDeutsch version
Hotel Elegance v Šumperku hodnocení